Menu Zavřeno

Výměna stoupaček, ležatého a stoupajícího potrubí Šumperk, Olomouc, Olomoucký kraj


Zabýváme se výměnou stoupaček, ležatého a stoupajícího potrubí v bytových /panelových a cihlových/ domech v Šumperku, v Olomouci a dalších městech Olomouckého kraje.

Neustále vyjíždíme k havarijním stavům do těchto objektů a z tohoto důvodu známe dokonale problematiku stoupajícího, ležatého a kanalizačního potrubí v těchto domech. V mnoha panelácích ještě nedošlo k výměně a původní rozvody se přibližují k hranici své životnosti. Pokud ještě nedošlo k instalaci nových, bude v nejbližší době nutná.

Další nemilou kapitolou je již vyměněné stávající pozinkované potrubí za plastové. Bohužel zvolená firma, která výměnu provedla, neodvedla svoji práci dobře a plastové potrubí praská. V mé praxi se mi několikrát stalo, že se mění plastové potrubí i po cca 12 letech provozu. Toto pochybení je ve špatně zvoleném materiálu, absence ochranných prvků, špatně ukotvené potrubí a další nešvary, při kterých firmy šetří čas a finanční prostředky. Toto je výsledek nejlevnějších cenových nabídek. V důsledku se vše prodražuje. Začíná to nefunkčností plastových ventilů, výjezdy k prasklému potrubí – absence servisních sestav pod stoupajícím potrubím a po čase opět nemalá investice do nových rozvodů.

Pokud uvažujete, nebo už potřebujete kompletní, anebo jen částečnou výměnu požárního, vodovodního, nebo kanalizačního potrubí, neváhejte se na nás obrátit.


Kontakty na výměnu stoupaček, ležatého a stoupajícího potrubí pro panelové a bytové domy

Stanislav Šup

+420 777 054 484

stanasup@seznam.cz

IČ: 73286800 | DIČ: CZ7804025768

Hrabenov 8, 789 63 Ruda nad MoravouVýměna stoupaček, ležatého a stoupajícího potrubí pro panelové a bytové domy Olomoucký kraj

Hanušovice, Hlubočky, Hranice, Javorník, Jeseník, Kojetín, Konice, Lipník nad Bečvou, Litovel, Mohelnice, Moravský Beroun, Němčice nad Hanou, Olomouc, Prostějov, Přerov, Šternberk, Šumperk, Uničov, Zábřeh, Zlaté Hory